Сонячна панель Leapton (210*210*M-66-MH) 650 Вт

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
10 990,50 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компанія Leapton Energy Co., Ltd "родом" з японського міста Кобе, де вона була заснована в 2012 році. Виробничі потужності розташовані у Китаї. На заводах Leapton виготовляють сонячні батареї, інвертори та інші комплектуючі СЕС.
В Україні Leapton Energy представлена порівняно недавно близько трьох років. За цей час її продукція не викликала нарікань, що свідчить про високу якість. Сонячні панелі Leapton внесені до списку Tier 1, що також опосередковано підтверджує їхню надійність та світове визнання компанії-виробника. Основна частина продукції Leapton – це сонячні панелі типу Half cells. Половинчасті панелі особливо добре показують себе в домашніх СЕС, у тому числі в умовах часткової затінювання. У портфелі пропозицій Leapton є монокристалічні та полікристалічні моделі. На них надається 12-річна гарантія плюс 25-річна гарантія продуктивності. Це означає, що компанія Leapton гарантує: через 25 років панелі даватимуть не менше 80% від початкової потужності.


В Україні Leapton Energy представлена порівняно недавно близько трьох років. За цей час її продукція не викликала нарікань, що свідчить про високу якість. Сонячні панелі Leapton внесені до списку Tier 1, що також опосередковано підтверджує їхню надійність та світове визнання компанії-виробника. Основна частина продукції Leapton – це сонячні панелі типу Half cells. Половинчасті панелі особливо добре показують себе в домашніх СЕС, у тому числі в умовах часткової затінювання. У портфелі пропозицій Leapton є монокристалічні та полікристалічні моделі. На них надається 12-річна гарантія плюс 25-річна гарантія продуктивності. Це означає, що компанія Leapton гарантує: через 25 років панелі даватимуть не менше 80% від початкової потужності.


| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 34 кг |
| Ширина | 1303 мм |
| Длина | 2384 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Основные | |
| Производитель | Leapton Solar |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 650 Вт |
| Напряжение холостого хода | 45.58 В |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Ток короткого замыкания | 18.16 А |
- Цена: 10 990,50 ₴
