Сонячна панель Inter Energy (ІЕ 182*182*/M72/MH) 560 Вт

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
8 102,80 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сонячні панелі InterEnergy це бютжетний і перевірений спосіб побудувати вашу сонячну електростанцію. Брендова назва Inter Energy (Від Українського поставника «SolarinvestGroup». Модулі InterEnergy виготовляються на заводах Leapton Solar.Компанія Leapton Energy Co., Ltd "родом" з японського міста Кобе, де вона була заснована в 2012 році. Виробничі потужності розташовані у Китаї. На заводах Leapton виготовляють сонячні батареї, інвертори та інші комплектуючі СЕС.В Україні Leapton Energy представлена порівняно недавно близько трьох років. За цей час її продукція не викликала нарікань, що свідчить про високу якість. Сонячні панелі Leapton внесені до списку Tier 1, що також опосередковано підтверджує їхню надійність та світове визнання компанії-виробника. Основна частина продукції Leapton – це сонячні панелі типу Half cells. Половинчасті панелі особливо добре показують себе в домашніх СЕС, у тому числі в умовах часткової затінювання. У портфелі пропозицій Leapton є монокристалічні та полікристалічні моделі. На них надається 12-річна гарантія плюс 25-річна гарантія продуктивності. Це означає, що компанія Leapton гарантує: через 25 років панелі даватимуть не менше 80% від початкової потужності.




| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 29 кг |
| Ширина | 1134 мм |
| Длина | 2279 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Основные | |
| Производитель | Inter energy |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Мощность | 560 Вт |
| Напряжение холостого хода | 49.8 В |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Чистый кремний |
| Ток короткого замыкания | 13.99 А |
- Цена: 8 102,80 ₴
