Сонячна панель Risen RSM 110-8-545 Вт

- Нет в наличии
6 896 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Китайська компанія, що займається виробництвом, продажами та обслуговуванням сонячних модулів та входить до рейтингу tier 1. Раніше компанія була відома як Ninghai Risen Electric Co., Ltd., але у 2009 році змінила свою назву на Risen Energy Co., Ltd. Компанія заснована у 1986 році, штаб-квартира знаходиться у місті Нінбо, Китай. Risen Energy має високотехнологічне виробництво, відділи, що займаються науково-дослідною та конструкторською роботою, а також власну лабораторію, що має сертифікацію CNAS. Щорічно компанія випускає 4,5 ГВт сонячних модулів, якість яких підтверджена міжнародними сертифікатами ISO9001, ISO14001 и ISO18001. Станом на 2016 рік компанія виробляла сонячні модулі з ефективністю 17,3%, що мали 12-річну гарантію. Також Risen Energy виробляла «розумні» сонячні панелі з використанням оптимізаторів постійного струму. Виробничі потужності компанії знаходяться у Китаї та В’єтнамі, крім того, у 2015 році компанія підписала договір з місцевою владою Монголії щодо будівництва заводу потужністю 1 ГВт, де щорічно вироблятимуться 200 МВт сонячних модулів. Також у 2018 році запрацює ще один завод з виробництва сонячних модулів у Китаї потужністю 5 ГВт. Компанія має офіси у Китаї, Німеччині, Австралії, Республіці Бенін, Мексиці, Індії та Японії У 2017 році Risen Energy продемонструвала зростання продажів на 45% у порівнянні з попереднім роком, а також рекордне зростання доходів компанії, які становили близько $100 млн. Також у 2017 році компанія увійшла до ТОП-10 найбільших виробників сонячних модулів у світі.
Техничні характеристики:
![]()


Техничні характеристики:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Risen Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал изготовления модуля | Монокристаллический кремний |
| Мощность | 540 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 17.17 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 31.46 В |
| Ток короткого замыкания | 18.18 А |
| Напряжение холостого хода | 37.78 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 68 |
| КПД, не менее | 21.2 % |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 29 кг |
| Длина | 2384 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Температурные коэфициенты | |
| Температурный коэффициент тока | 0.04 %/°С |
| Температурный коэффициент напряжения | -0.25 %/°С |
| Температурный коэффициент мощности | -0.34 %/°С |
- Цена: 6 896 ₴
