Гібридний інвертор PROSOLAX X1-HYBRID-5.0T ( 5 кВт)

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
62 495 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
«SolaX Power» пропонує гібридний інвертор третього покоління, провідного на ринку сонячної енергетики. Інвертор X-Hybrid сумісний з провідними рішеннями для літій-іонних акумуляторів, доступними сьогодні на ринку!
УВАГА! ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОЇ РОБОТИ ІНВЕРТОРА З АКБ І СОНЯЧНИМИ ФОТОМОДУЛЯМИ, ПОТРІБНІ ДОДАТКОВИ КОМПЛЕКТУЮЧІ. УТОЧНЮЙТЕ У ВАШОГО МЕНЕДЖЕРА!
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вхід (DC)
- Максимальна рекомендована потужність сонячного масиву – 6000 Вт
- Макс. Напруга DC – 600 В
- Номінальна робоча напруга – 360 В
- Максимальний вхідний струм – 10 А/10 А
- Максимальний струм короткого замикання – 14 А/ 14 А
- Діапазон напруги МРРТ – 125-550 В
- Напруга пуску – 150 В
- Кількість МРРТ – 2
- Кількість «String» на МРРТ – 1
ВХІД (АС)
- Максимальна потужність – 4999 ВА
- Максимальний струм – 21,7 А
- Номінальна напруга (діапазон) в мережі – 220/23/240(180-270) В
- Номінальна частота в мережі – 50/60 Гц
Вихід (АС)
- Номінальна потужність АС – 4999 ВА
- Максимальна потужність АС – 4999 ВА
- Номінальна напруга (діапазон) в мережі – 220/23/240(180-270) В
- Номінальна частота в мережі – 50/60 Гц
- Номінальний струм АС – 21,7 А
- Максимальний струм АС – 21,7 А
- Зміщений коефіцієнт потужності – 0,8 лідуючий ~ 0,8 відстаючий
- Загальне гармонічне спотворення <2%
EPS вихід (з АКБ)
- Максимальна тривала потужність – 5000 ВА
- Номінальна напруга і частота – 230В 50/60Гц
- Максимальний тривалий струм – 26,0 А
- Пікова потужність + Тривалість – 8000 VA, 10 сек.
- Час переключання <500 мс
- Загальне гармонічне спотворення <2
Ефективність і захист
- Ефективність МРРТ – 99,9%
- Евро ефективність – 97,0%
- Максимальна ефективність – 97,8%
- Ефективність розрядки/зарядки АКБ – 98,5% (ФЕМ-АКБ) 97,0 (АКБ-МЕРЕЖА (АС))
Загальні данні
- Безпека IEC62109-1/-2
- Власне споживання (ніч) <3 W
- Діапазон робочої температури -20* ~ +60*
- Відносна вологість 4 – 100%
- Захист ІР65
- Природне охолодження
- Макс висота встановлення 2000м над рівнем моря
- Рівень робочого шуму – 40дБ
РОЗМІРИ І ВАГА: 476*464*180мм 24 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solax Power |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальное входное напряжение | 500 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 6000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 6000 Вт |
| Ток холостого хода | 20 А |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Номинальный ток | 28 А |
| Число фаз питания | 1 |
| Максимальная мощность | 6000 Вт |
- Цена: 62 495 ₴
