Акумуляторна батарея LiFePO4 Pylontech US3000C (3,5 кВт*год 48 В)

- Нет в наличии
58 185 ₴
Акумуляторні батареї Pylontech US3000C літій-залізо-фосфатного типу (LiFePO4) 48В 50A характеризуються глибокою ємністю, тривалим терміном експлуатації, великою кількістю циклів заряду-розряду та сучасним практичним дизайном. Буде чудовим варіантом для встановлення в автономних або гібридних сонячних електростанцій, відмінно працює з більшістю інверторів на сучасному ринку.
Переваги такої батареї:
- компактний дизайн
- легка у монтажі та підключенні до системи
- сумісність з більшістю автономних та гібридних інверторів
- Висока ємність АКБ
- Висока кількість циклів глибокого заряду розряду до 80% (більше 6000)
- термін експлуатації понад 20 років
Базова гарантія на акумулятор 7 років із безкоштовним розширенням до 10 після реєстрація станції на сайті Pylontech.


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pylontech |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 74 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 48 В |
| Ток заряда | 37 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 420 мм |
| Высота | 132 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Вес | 32 кг |
- Цена: 58 185 ₴
