Акумуляторна батарея Axioma-GEL-100A/12В (1,2 кВт*год)

- Нет в наличии
7 758 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні переваги: Термін служби-12 років До 400 циклів заряду/розряду при 100% розряді АКБ До 1900 циклів заряду/розряду при 30% розряді АКБ 100% контроль якості АКБ перед відвантаженням Запатентована технологія застосовуваного сплаву та оновлені технології виробництва Акумулятори герметичні та не потребують обслуговування Відмінні показники розряду/заряду, низький саморозряд Сфера застосування: Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) Альтернативна енергетика Сигналізації та системи безпеки Медичне обладнання Кабельне телебачення Електроінструменти Аварійне освітлення




| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Axioma |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 1900 циклов заряда |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 25 А |
| Цвет корпуса | Белый |
| Минимальная рабочая температура | -35 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 329 мм |
| Высота | 222 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Вес | 28 кг |
- Цена: 7 758 ₴
