Портативна сонячна зарядна станція 115 Вт/12В АКБ 65А*год

- Нет в наличии
16 378 ₴
В комплект входять:
Сонячна панель Victron Energy 115 Вт — 1шт.
Контролер заряду VICTRON ENERGY BLUESOLAR PWM-LCD&USB (20A, 12/24В) — 1шт.
Гелева акумуляторна батарея Axioma GEL 12v65 A — 1 шт.
Сонячна панель Victron Energy 115 Вт
Контролер заряду VICTRON ENERGY BLUESOLAR PWM-LCD&USB (20A, 12/24В)
ЦЕ ШИМ контролер заряду з рідкокристалічним дисплеєм, двома виходами USB на 5 вольт, функцією контролю освітлення, повністю програмованої триступеневої зарядки батареї, виходу навантаження зі зниженою напругою. Контролер має захист від перевантаження та короткого замикання на виході, а також захист від підключення сонячних панелей від зворотної полярності. Victron Energy була заснована в 1975 році Рейно Вейдером. Victron розробляє і продає інвертори, зарядні пристрої та інші супутні продукти для перетворення енергії. Компанія налічує 95 співробітників, в тому числі 35 інженерів R & D. Ми є компанією, орієнтованої на технології і орієнтованої на продажу, і щоб залишатися лідером, ми спираємося на сильну команду досліджень і розробок. Більшість продуктів містять програмне забезпечення, і останнім часом все більше і більше наших унікальних функцій знаходяться в програмному забезпеченні. Структура компанії плоска: управління здійснюють Рейноут і Маттіс Вейдер, і всі підкоряються безпосередньо одному з них.

Гелева акумуляторна батарея Axioma GEL 12v65 A
Постійне знаходження свинцевих пластин у контакті з гелеподібним електролітом запобігає розвитку процесу сульфатизації батареї, сприяє самовідновленню ємності після глибокого розряду.
Цим зумовлена значна кількість циклів розряду - 400. У буферному режимі (постійної підзарядки) даний акумулятор може працювати до 12 років. Передає струм високої густини. Рівень саморозряду низький,
менше 3% на місяць. Має мінімальний внутрішній опір. Відрізняється розширеним температурним діапазоном роботи, що знаходиться в межах від -35С до +60С.
| Напруга, В | Ємність, Ач | Висота, мм | Довжина, мм | Ширина, мм | Вага, кг |
| 12 | 65 | 174 | 350 | 166 | 19.7 |



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Производительность | 0.115 кВт*ч |
| Мощность | 0.115 кВт |
| Количество панелей | 1 шт |
| Мощность панели | 115 Вт |
| Напряжение станции | 12 В |
| Напряжение панели | 12 В |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 65 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Время автономной работы | 1 час |
| Количество контроллеров | 1 шт |
| Срок службы | 10 лет |
- Цена: 16 378 ₴
