Акумуляторна батрея Kijo JDG 12V 65Ah GEL (780 Вт*год)

- Нет в наличии
6 723,60 ₴
Гарантія 2 роки!
Завдяки технології GEL акумулятор KIJO JDG12-65 володіє високим терміном служби в резервних безперебійних системах, джерелах безперебійного живлення, а також в сонячних і вітроелектростанціях.
Пластини в акумуляторах Kijo виготовляються тільки з первинного свинцю, що істотно зменшуються ймовірність попадання домішок і освіти внутрінею мікродефектів. А це в свою чергу, запобігає додаткову деградацію характеристик і позитивно позначається на тривалості життя акумулятора.
| Бренд | KIJO |
| Тип | Gel |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна ємність | 65 Ач |
| Внутрішній опір | 8.2 мОм |
| Габаритні розміри | 350х166х175 |
| Вага | 20 кг |
Гелевий акумулятор KIJO JDG12-65 є герметичною необслуговується свинцево-кислотну батарею, електроліт якої виконаний у вигляді гелю (технологія GEL -гелеобразний електроліт). Завдяки чому батарея STORACE SRG65-12не вимагає періодичного обслуговування.
Завдяки такій технології виготовлення, даний акумулятор має більший ресурс в порівнянні з акумуляторами типу AGM.
Переваги:
- не вимагає додаткового втручання і обслуговування при експлуатації;
- в якості наповнювача використовується гелеобразную речовина, яке при пошкодженні не випливає;
- відновлення робочого стану після глибокого розряду не вимагає значної кількості часу;
- низький рівень саморозряду - менше 3% в місяць.


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kijo Battery |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 65 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Наработка | 850 циклов заряда |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Высота | 166 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Вес | 20 кг |
- Цена: 6 723,60 ₴
