Акумуляторна батарея Kijo JDG 12V 100Ah GEL (1,2 кВт*год)

- Нет в наличии
9 697,50 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Два роки гарантії !
Завдяки технології GEL акумулятор KIJO JDG12-100 має високий термін служби в резервних безперебійних системах, джерелах безперебійного живлення, а також у сонячних та вітроелектростанціях.
Пластини в акумуляторах Kijo виготовляються тільки з первичного свинцю, що істотно зменшуються ймовірність попадання домішок і утворення всередині мікродефектів. А це у свою чергу, запобігає додаткову деградацію характеристик і позитивно впливає на тривалість життя аккумулятора.
Гелевий аккумулятор KIJO JDG12-100 є герметичною необслуговуваною свинцево-кислотною батареєю, електроліт якої виконаний у вигляді гелю (технологія GEL -гелеподібний електроліт), завдяки чому батарея не потребує періодичного обслуговування.
Завдяки такій технології виготовлення даний акумулятор має більший ресурс у порівнянні з акумуляторами типу AGM.
Переваги:
не вимагає додаткового втручання та обслуговування при експлуатації;
в якості наповнювача використовується гелеподібне речовина, яке при пошкодженні не випливає;
відновлення робочого стану після глибокого розряду не вимагає значної кількості годин;
низький рівень саморозряду – менше 3% на місяць.
| Бренд | KIJO |
| Тип | Gel |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна ємність | 100 Ач |
| Внутрішній опір | 5.2 мОм |
| Габаритні розміри | 330х216х219 |
| Вага | 29.5 кг![]() ![]() |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kijo Battery |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Напряжение | 12 В |
| Наработка | 850 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 330 мм |
| Высота | 216 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Вес | 30 кг |
- Цена: 9 697,50 ₴


