Гібридний інвертор Growatt 3000 HY (3 кВт)

- Нет в наличии
29 092,50 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гібридний 1-фазний інвертор серії HY призначений для забезпечення споживачів електроенергією, накопичення енергії в акумуляторах для автономної роботи або роботи як резервне джерело, а також продажу надлишку виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом. Цей гібридний інвертор призначений для безперервної подачі живлення до споживачів від фотоелектричних сонячних модулів, акумулятора, а також мережі. Коли вхідна напруга фотоелектричних модулів знаходиться в межах робочого діапазону MPPT, цей інвертор здатний генерувати енергію для живлення споживачів, передачі енергії в мережу і заряду акумулятора.
- Вбудований МРРТ контролер, підвищує ефективність відбору електроенергії від фотомодулів до 30% і більше;
- Максимальна ефективність інвертора 92%
- Вхідна напруга до 500 В;
- На виході чиста синусоїда;
- Напруга постійного струму 48 В
- Зарядний струм до 25 А
- Висока надійність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Growatt |
| Количество аналоговых выходов | 8 |
| Количество аналоговых входов | 8 |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Количество дискретных входов | 8 |
| Количество дискретных выходов | 8 |
| Номинальное входное напряжение | 220 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 4000 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 29 092,50 ₴


