Акумуляторна батарея Kijo FePO4-12V100Ah Lithium Iron Phosphate (1,2 кВт*год 12В)

- Нет в наличии
21 550 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ГАРАНТІЯ 3 роки! УВАГА ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ПОСЛІДОВНЕ З`ЄДНАННЯ
Kijo FePO4-12V100Ah Lithium Iron Phosphate - даний тип акумулятора активно застосовується як буферний накопичувач енергії в системах автономного електропостачання з використанням вітрогенераторів і сонячних батарей, а також у складській техніці (траспортувальники палет, ричтраки, підбирачі, тягачі), підлогомийних машинах, водному транспорті, гольфкарах, електровелосипедах, електроскутерах та електромобілях.


| Бренд | KIJO |
| Тип | Lithium Iron Phosphate |
| Номінальна напруга | 12,8 В |
| Номінальна ємність | 100 Ач |
| Час розрядки @ 8.4A | 300 хв |
| Габаритні розміри | 330(L)×172(W) ×223(H) |
| Вага | 10.1 кг |


| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 10 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Kijo Battery |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Ток заряда | 20 А |
| Состояние | Новое |
| Наработка | 2200 циклов заряда |
- Цена: 21 550 ₴
