Акумуляторна батарея Kijo LiFePO4-12V200Ah (2,4 кВт*год 12В)

- Нет в наличии
37 712,50 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Kijo FePO4-12V200Ah Lithium Iron Phosphate - даний тип акумулятора активно застосовується як буферний накопичувач енергії в системах автономного електропостачання з використанням вітрогенераторів і сонячних батарей, а також у складській техніці (траспортувальники палет, ричтраки, підбирачі, тягачі), підлогомийних машинах, водному транспорті, гольфкарах, електровелосипедах, електроскутерах та електромобілях.
| Бренд | KIJO |
| Тип | Lithium Iron Phosphate |
| Номінальна напруга | 12,8 В |
| Номінальна ємність | 200 Ач |
| Час розрядки @ 8.4A | 300 хв |
| Габаритні розміри | 518(L)×267(W) ×220(H) |
| Вага | 24 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kijo Battery |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Ток заряда | 20 А |
| Состояние | Новое |
| Наработка | 2000 циклов заряда |
- Цена: 37 712,50 ₴


