Аккумуляторна батарея Kijo FePO4-24V200Ah (4,8 кВт*год 24В З лед дісплеєм)

- Нет в наличии
86 200 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Kijo FePO4-24V200Ah Lithium Iron Phosphate — даний тип акумулятора активно використовується як буферний накопичувач енергії в системах автономного електропостачання з використанням ветрогенераторів і сонячних батарей, а також у складській техніці (траспортивники палет, ричтраки, підборщики замовлень, комплектівники, штабелери, вилкові електропогрузчики, буксировочние батарейки). тягачи), поломочних машинах, водному транспорті, гольфкарах, електровелосипедах, електроскутерах і електромобілях.
| Бренд | KIJO |
| Тип | Lithium Iron Phosphate |
| Номінальна напруга | 25,6 В |
| Номінальна ємність | 200 Ач |
| Час розрядки @ 8.4A | 300 хв |
| Габаритні розміри | 460(Д)×442(Ш) ×222(В) |
| Вага | 51,2 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kijo Battery |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Емкость аккумулятора | 200 А·ч |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 24 В |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Ток заряда | 40 А |
| Состояние | Новое |
- Цена: 86 200 ₴


