Акумуляторна батарея LiFePo4 Pylontech US5000 (4,8 кВт*год 48 В)

- Нет в наличии
68 960 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Pylontech - провідна компанія в сфері виготовлення акумуляторів літій-іонного типу. Базується дана фірма в Китаї. Основний ринок - Європа, Австралія та США. Вже більше 12 тис. господарств використовують дані АКБ для енергетичної автономії. Наразі продано акумулятори загальною ємністю понад 2 ГВт/год (станом на 2020 р.).
це нова система літієвих акумуляторів (LiFePo4), що надається компанією Pylontech з їх багатим досвідом установки в більш ніж 5000 будинків у всьому світі. Літієвий акумулятор LiFePo4 48В 50A US2000B Plus має довгий термін служби, високу щільність енергії і потужності у промисловості, модний дизайн, легкість монтажу і нарощування ємності, все це відображає реальні потреби кінцевих користувачів і сильні сторони технічних можливостей літієвих акумуляторів Pylontech.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pylontech |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 48 В |
| Ток заряда | 80 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 442 мм |
| Высота | 161 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Вес | 39.7 кг |
- Цена: 68 960 ₴

