Гібридний інвертор HORS 6000 HYBRID

- Нет в наличии
35 557,50 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Hors 6000 Hybrid — це Гібридний сонячний інвертор власного імпорту компанії Intersolar.uа
Потужність сонячного поля — 6 кВт
Потужність змінного струму — 6 кВт
Може працювати з і без АКБ.
Має розумний зарядний пристрій, що дозволяє програмувати будь-які акумуляторні батареї.
Може віддавати надлишки до мережі (Зелений Тариф)
Сучасний дизайн, Кольоровий дісплей, моніторинг, тощо…
Компанія Intersolar.ua надає гарантію на Виріб (12 міс.) А також гарантію миттєвої заміни приладу (під час гарантійного строку) на випадок поламки.


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ХОРС |
| Страна производитель | Китай |
| Номинальный ток | 27 А |
| Номинальная мощность | 6000 Вт |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность | 6000 Вт |
| Солнечная батарея | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 10 кг |
- Цена: 35 557,50 ₴

