Портативна зарядна станція IQ Energy Box UPP600 600W/595Wh

- Нет в наличии
21 550 ₴
– Вихід до 10 пристроїв
– Три способи заряджання: настінна розетка, сонячна панель, автомобільна розетка
– Забезпечте захист від перевантаження по струму, перенапрузі та перегріву
-Захист навколишнього середовища / тихий / рентабельний
Може подовжити час роботи цих приладів (та інших):




Технічні характеристики
Ємність - 595 Wh (19,2 W ; 31 Аh)
AC вихід — 220 V/600 W (номінальна); 1000 W (пікова)
DС вихід — 12V 12V/10A
USB вихід — 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A(18W макс.)
Type-С вихід - 5V/3A;9V/2A;12V/3A;15V/3A;20V/3A(60W макс)
DC вхід - 12~30V/200W макс.
Type-С вхід - 60W макс
Форма хвилі — Чиста синусоїда
Розмір — 267*197*247 мм
Вага — 6.8кг
Стандартна гарантія — 2 роки
Розширена гарантія — 5 років
3500 циклів роботи До 80% ємності батареї
3000 циклів роботи До 90% ємності батареї
2500 циклів роботи 100% ємності батареї

.jpg)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IQ |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 186000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии |
| Разъемы | DC, USB Type-A |
| Входное напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 267 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Высота | 197 мм |
| Вес | 6800 г |
- Цена: 21 550 ₴


