Портативна зарядна станція IQ Energy Box UPP1800 1800W/1488Wh

- Нет в наличии
48 487,50 ₴
– 10 вихідних портів відповідають багатьом пристроям
– 3 гнучкі способи підзарядки
– Забезпечте захист від перевантаження по струму, перенапрузі та перегріву
– Екологічно чистий / Тихий / Економічний


Ємність -1488Wh
AC вихід — 220 V/1800 W (номінальна); 4000 W (пікова)
DС вихід 12V -12V/10A
USB вихід — 5V/3A;9V/2A;12V/1.5A(18W макс.)
Type-С вихід -5V/3A;9V/2A;12V/3A;15V/3A;20V/3A(60W макс)
DC вхід -12~30V/200W макс.
Type-С вихід -5V/3A;9V/2A;12V/1.5A(18W макс)
LED-Світло -7W; 3 режими (низький-середній-високий)
Форма хвилі -Чиста синусоїда
Розмір 385*243*340мм
Вага 15кг
Стандартна гарантія 2 роки ,Розширена гарантія — 5 років
3500 циклів роботи -До 80% ємності батареї
3000 циклів роботи -До 90% ємності батареї
2500 циклів роботи — 100% ємності батареї

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IQ |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 465000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 12 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 340 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Высота | 243 мм |
| Вес | 15000 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Зарядная станция |
- Цена: 48 487,50 ₴

