Сонячна панель Victron Energy 175W-12V SERIES 4A 175Вт

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
7 499,40 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
PV модуль Victron Energy 175W - це монокристалічний модуль, має низький коефіцієнт залежності напруги від температури, підвищує ефективність експлуатації при високих температурах, чудова працездатність при низькому освітленні, має високий рівень безпеки, оснащений високопродуктивними зворотними діодами, передовою системою заливки в EVA,
загартованим склом. з високою провідністю.


| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 11 кг |
| Ширина | 668 мм |
| Длина | 1485 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Основные | |
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Мощность | 175 Вт |
| Напряжение холостого хода | 23.7 В |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Напряжение при максимальной мощности | 19.4 В |
| Ток при максимальной мощности | 9.03 А |
| Ток короткого замыкания | 9.89 А |
- Цена: 7 499,40 ₴

