Сонячна панель Trina Vertex DE19 545 Вт

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
8 835,50 ₴
Показать оптовые ценыЗаснована в 1997 році, Trina Solar Co., Ltd. (символ акцій: Trina Solar; фондовий код: 688599) в основному займається дослідженнями та розробками, виробництвом і продажем фотоелектричних модулів; електростанції та системні продукти; послуги з виробництва, експлуатації та технічного обслуговування фотоелектричної енергії; розробка та продаж інтелектуальних мікромереж і мультиенергетичних систем, а також експлуатація енергетичних хмарних платформ тощо, зобов’язуючись стати лідером у сфері інтелектуальних рішень для сонячної енергії для майбутнього з
нульовою мережею. Завдяки постійним інноваціям, Trina Solar продовжує просувати фотоелектричну індустрію, створюючи більший паритет фотоелектричної енергії в мережі та популяризуючи відновлювані джерела енергії. Наразі SKL від Trina Solar встановив або побив 23 світові рекорди з точки зору ефективності перетворення фотоелементів і вихідної потужності модуля. До кінця 11 квітня 2022 року його сукупні поставки фотоелектричних модулів перевищили 100 ГВт, що близько до встановленої потужності 4,4 електростанцій Three Gorges Dam і еквівалентно посадці 7,29 мільярдів дерев у всьому світі.


| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 28.6 кг |
| Ширина | 1096 мм |
| Длина | 2384 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Основные | |
| Производитель | Trina Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 540 Вт |
| Напряжение холостого хода | 37.5 В |
| Напряжение при максимальной мощности | 31.2 В |
| Ток при максимальной мощности | 17.33 А |
| Ток короткого замыкания | 18.41 А |
- Цена: 8 835,50 ₴


