Полікристалічна сонячна панель Victron Energy 45W-12V SERIES 4A (45 Вт)

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
3 448 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Victron Energy 45W - це полікристалічний модуль, що має низький коефіцієнт залежності напруги від температури, підвищує ефективність експлуатації при високих температурах, чудова працездатність при низькому освітленні, має високий рівень безпеки, оснащений високопродуктивними зворотними діодами, передовою системою заливки в EVA, з високою провідністю.


| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.1 кг |
| Ширина | 425 мм |
| Длина | 668 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Основные | |
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Мощность | 45 Вт |
| Напряжение холостого хода | 22.9 В |
| Напряжение при максимальной мощности | 19.1 В |
| Ток при максимальной мощности | 2.36 А |
| Ток короткого замыкания | 2.55 А |
- Цена: 3 448 ₴

