Cонячна панель Victron Energy 115W-12V SERIES 4A (115Вт)

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
6 034 ₴
Показать оптовые цены-
Низький коефіцієнт зміни напруги від температури покращує роботу при високій температурі.
-
Виняткові характеристики при слабкому освітленні та висока чутливість до світла по всьому
-
сонячному спектру.
-
25-річна обмежена гарантія на вихідну потужність та продуктивність.
-
5-річна обмежена гарантія на матеріали та якість виготовлення.
-
Герметична, водонепроникна, багатофункціональна розподільна коробка забезпечує високий
рівень безпеки.
-
Високопродуктивні обхідні діоди мінімізують падіння потужності, викликане затіненням.
-
Удосконалена система герметизації EVA (етиленвінілацетату) з тришаровою підкладкою
відповідає найсуворішим вимогам безпеки під час роботи з високою напругою.
-
Міцна рама з анодованого алюмінію дозволяє легко монтувати модулі на даху за допомогою
різних стандартних монтажних систем.
-
Високоякісне загартоване скло з високою пропускною здатністю забезпечує підвищену
жорсткість та удароміцність.
-
Моделі великої потужності із попередньо змонтованою системою швидкого підключення із
роз'ємами MC4 (PV-ST01). Моделі до 60 Вт не мають МС4, а мають клеми для підключення кабелю.

| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Ширина | 668 мм |
| Длина | 1015 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Основные | |
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Мощность | 115 Вт |
| Напряжение холостого хода | 23.32 В |
| Напряжение при максимальной мощности | 19 В |
| Ток при максимальной мощности | 6.04 А |
| Ток короткого замыкания | 6.61 А |
- Цена: 6 034 ₴

