Сонячна панель Abi Solar B600-60MHC (Двустороння) 600Вт

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
9 913 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фотомодуль ABi-Solar AB600-60MHC це двосторонній фотомодуль, який зібраний з 12BB PECR осередків, що дозволяє зменшити відстань між шиною
та струмопровідною лінією, що сприяє збільшенню потужності, а Half-cell технологія дозволяє знизити опір комірки та підвищити ефективність.
Серія Bifacial має можливість перетворювати на електричну енергію не тільки радіацію, яка приходить на лицьову сторону, а й відбите
випромінювання. Це дозволяє забезпечити більшу вихідну потужність, зменшити втрати при затінку, покращити температурні коефіцієнти.
Також графен покриття та подвійне скло дозволяє збільшити механічну стійкість.
Виготовлення та складання фотомодулів ABi-Solar AB600-60MHC, Bifacial здійснюється лише на східноазіатських підприємствах зі списку
Bloomberg Tier 1. Кожен фотомодуль ABi-Solar проходить обов'язкове тестування на відповідність заявленим характеристикам. Повна
відповідність світовим технологічним стандартам: IEC61215, IEC61730, CE, ROHS, TÜV.




| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 35 кг |
| Ширина | 1303 мм |
| Длина | 2172 мм |
| Толщина | 35 мм |
| Основные | |
| Производитель | ABi-Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 600 Вт |
| Напряжение холостого хода | 41.5 В |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Напряжение при максимальной мощности | 34.5 В |
| Ток при максимальной мощности | 17.4 А |
| Ток короткого замыкания | 18.33 А |
- Цена: 9 913 ₴


