Гібридний однофазний інвертор Victron Energy MultiPlus 48/3000/35-16 (3кВА/2,4кВт/48В)

- Нет в наличии
81 890 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
#НАТИСНІТЬ ТУТ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФРОМАЦІЇ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ВИРОБНИКА
Багатофункціональні інвертори MultiPlus від Victron Energy здатні заряджати акумуляторний парк напругою 48 вольт від зовнішніх джерел, таких як генератори і сонячні електростанції, перетворювати постійний струм від батарей у змінний з чистою синусоїдою, а також, в режимі перевантаження, пропускати через до 10 кВт.
Технічні характеристики:




Багатофункціональні інвертори MultiPlus від Victron Energy здатні заряджати акумуляторний парк напругою 48 вольт від зовнішніх джерел, таких як генератори і сонячні електростанції, перетворювати постійний струм від батарей у змінний з чистою синусоїдою, а також, в режимі перевантаження, пропускати через до 10 кВт.
Технічні характеристики:
| Інвертор | |
| Діапазон вхідної напруги, (В) | 38...66 |
| Вихід АС | 230В±2%; 50Гц±0,1% |
| Номінальна потужність при 25 °С, (ВА/Вт) | 3000/2400 |
| Номінальна потужність при 40 °С, (Вт) | 2200 |
| Номінальна потужність при 65 °С, (Вт) | 1700 |
| Пікова потужність, (Вт) | 6000 |
| Максимальний ККД, (%) | 95 |
| Власне споживання, (Вт) | 25 |
| Власне споживання в режимі енергозбереження, (Вт) | 20 |
| Зарядний пристрій | |
| Вхід АС | 187...265В; 45...65Гц |
| Напруга основного заряду, (В) | 57,6 |
| Напруга підтримуючого заряду, (В) | 55,2 |
| Струм заряду основної батареї, (А) | 35 |
| Датчик температури батареї | Так |
| Загальні параметри | |
| Степень защиты | IP 21 |
| Рабочая температура | -40...+65°С |
| Вага, (кг) | 18 |
| Розміри ВхШхГ, (мм) | 362х258х218 |
| Гарантія | 5 років |




| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 18 кг |
| Высота | 362 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Длина | 125 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Victron Energy |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 81 890 ₴




