Сонячна панель Longi LR5-54HIH-410M (410 Вт)

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
7 111,50 ₴
Показать оптовые ценыLONGi Solar є провідним світовим виробником високоефективних монокристалічних сонячних елементів і модулів. Компанія повністю належить LONGi Group. Longi Group (SH601012) є найбільшим постачальником монокристалічних кремнієвих пластин в світі, з активами вище 1,7 млрд. Дол. США (станом на 2016 рік)
Озброєна і оснащена передовими технологіями і багаторічним досвідом в області монокристалічного кремнію, LONGi Solar поставила більше 1 ГВт продукції в 2015 році і, продовжує збільшувати обсяги продажів з року в рік. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сіань, а філії розташовані в Японії, Європі, Північній Америці, Індії і Малайзії.
Компанія LONGi Solar приділяє особливу увагу дослідженням і розробкам, виробництва, продажу та маркетингу продуктів з монокристалічного кремнію. LONGi Solar прагне забезпечити найкращі рішення LCOE, а також сприяє впровадженню монокристалічних технологій у всьому світі.
Технічні характеристики на монокристалічну сонячну батарею потужністю 410Вт від LONGi наведені в таблиці:


| Основные | |
|---|---|
| Мощность | 410 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 13.12 А |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Ток короткого замыкания | 13.88 А |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение холостого хода | 37.25 В |
| Производитель | LONGi Solar |
| Напряжение при максимальной мощности | 31.25 В |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20.8 кг |
| Ширина | 1134 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Длина | 1722 мм |
- Цена: 7 111,50 ₴


