Запобіжник ETI NH-00 Battery 125A 80V DC

- Нет в наличии
689,60 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Низковольтний запобіжник (плавка вставка) HRC (з високою відключаючою здатністю)
- Найменування: M00 bat 125A / 80V DC
- Категорія: Плавка вставка (охоронить.)
- Тип: NH
- Типорозмір: NH00
- Номінальний струм (A): 125
- Номінальна напруга DC (V): 80
- Характеристика: gBAT
- L / R (ms): 10
- Здатність, яка відключає DC (kA): 50
- Додаток: Захист акумуляторних батарей
- Індикація: Верхній індикатор стану
- Потужність розсіювання (0,7xIn) (W): 7
- Pd (W): 13.4
- Робочий Інтеграл Джоуля (A2s): 16.963
- Преддуговой Інтеграл Джоуля (A2s): 14.750
- Стандарт: IEC 60269
- Вага: 190 g
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ETI |
| Страна производитель | Словакия |
| Конструкция | Цельная |
| Тип предохранителя | Плавкий |
| Номинальное рабочее напряжение | 80 В |
| Номинальный ток | 125 А |
| Время срабатывания | 10 мс |
| Материал плавкой вставки | Медь |
| Вес | 0.19 кг |
| Наличие бойка | Да |
| Указатель срабатывания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 79 мм |
| Высота | 56 мм |
- Цена: 689,60 ₴


