Сонячна панель Trina Solar TSM-DEG19C.20 545 Вт

- Нет в наличии
10 775 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер интернет-магазинавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Trina TSM-DEG19C.20 545M – високоефективний модуль серії Vertex. Саме така модель відповідає сучасним стандартам якості в галузі фотовольтаїки і поєднує в собі останні технологічні рішення, такі як BIFACIAL DUAL GLASS, потужність понад 500 Вт, PERC Half-Cell технологію та понижений температурний коефіцієнт потужності, який становить -0.34 %/C.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trina Solar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал рамки | Алюминий |
| Мощность | 545 Вт |
| Ток при максимальной мощности | 17.24 А |
| Напряжение при максимальной мощности | 31.6 В |
| Ток короткого замыкания | 18.35 А |
| Напряжение холостого хода | 37.9 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 32.6 кг |
| Длина | 2384 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Толщина | 35 мм |
- Цена: 10 775 ₴
