Мережевий інвертор Huawei SUN2000 — 42 KTL (42 кВт)

- Під замовлення
Відправка з 02 травня 2026193 950 ₴
+380 (96) 090-85-85
Менеджер інтернет-магазинуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
| Вхідні характеристики постійного струму | |
| Макс. потужність під'єднуваної сонячної електростанції, (Вт) | 47900 |
| Максимальна напруга постійного струму, (В) | 1100 |
| Мін. напруга постійного струму для вмикання інвертора, (В) | 200 |
| Діапазон напруги відстеження точки макс. потужності/Номальна напруга, (В) | 200-1000 / 620 |
| К-во МРРТ трекерів/Чол-входів | 4/8 |
| Макс. струм на вхід, (А) | 22 |
| Вихідні характеристики змінного струму | |
| Номінальна вихідна потужність, (Вт) | 42000 |
| Макс. вихідна потужність, (ВА) | 47000 |
| Макс. змінний струм на виході, (А) | 56,6 |
| Напруга змінного струму на виході, (В) | 277 / 480, 3W+PE |
| Частота змінного струму на виході, (Гц) | 50 / 60 |
| THDi | менш ніж 3% |
| Кількість фаз | 3 |
| Ефективність (ККД) | |
| Макс. КПД, (%) | 98,8 |
| Евро КПД, (%) | 98,4 |
| Інші характеристики | |
| Розміри ШхВхГ, (мм) | 930х550х260 |
| Вага, (кг) | 55 |
| Діапазон робочих температур, (oС) | -25 ... +60 |
| Клас Захисту IP | IP65 |
| Власне споживання, ніч, (Вт) | <1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Виробник | Huawei |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 98.4 % |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 42000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 930 мм |
| Вага | 55 кг |
| Довжина | 260 мм |
- Ціна: 193 950 ₴
